پروژه ها

 

بازسازی ساختمان(Renovation) را می توان این گونه تعریف کرد: نوسازی ملک از سه طریق: تعمیر، تغییر، افزودن

بازسازی ساختمان از نظر سطح تغییرات به دو دسته کامل و جزیی تقسیم بندی می شود. در بازسازی ساختمان بصورت کامل ساختار کلی ساختمان تغییر می کند. با درنظر گرفتن دیوارهای غیرقابل انتقال ، زیرساخت های داخلی و تمامی دیوارها را تخریب و سپس طبق نقشه از پیش تهیه شده شروع به بازسازی ساختمان می کنند اما در بازسازی ساختمان  بصورت جزیی هدف بازسازی قسمتی از ساختمان است که در این حالت فضای موردنظر را خالی کرده و از روی نقشه تعیین شده بازسازی آن ناحیه انجام می شود.

بازسازی ساختمان به چند منظور انجام می شود.گاهی از عمر ساختمان زیاد نگذشته است اما صاحب آن علاقه مند است که تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا کاشی

و سرامیک و رنگ انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابی هایی است که حاصل شده و یا اقدام جهت جلوگیری از خرابی ها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان ، به بیان دیگر پس ازگذشت چند سال از عمراحداث هر ساختمانی  باید به نکات مهمی توجه داشت  تا از وقوع هر حادثه ای که باعث تخریب بخشی از آن خواهد شد جلوگیری کرد .

گروه مهندسی شایان سازه با استفاده از مهندسان ورزیده و اکیپ کاری حرفه ای در زمینه تعمیرات و  بازسازی ساختمان آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در اجرا و مصالح مرغوب است. همچنین آماده مشاوره و بازدید رایگان در تمام سطح شهر تهران است. خدمات این شرکت به صورت طراحی داخلی  و بازسازی کلی فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و نما است و طی سال های زیاد این افتخار را داشته است که با توسعه عرصه کیفیت طراحی و اجرایی پروژه های ساختمان ، نسبت به رقبا با حداقل هزینه و حداکثر کیفیت را داشته باشد .

 

مراحل بازسازی ساختمان

  • بازدید کردن محل پروژه: کارشناس بازسازی از شرکت ساختمانی شایان سازه به محل ساختمان شما اعزام می شود و از بخش های مختلف پروژه بازدید و در مورد نیازهای شما آگاهی پیدا می کند.
  • برداشت اولیه و تهیه نقشه های دو بعدی و سه بعدی: در این بخش طرح های پیشنهادی که پس از امضای پیش قرارداد توسط طراحان خلاق گروه ساختمانی شایان سازه تهیه شده است ارایه می گردد و هر گونه تغییرات مطابق سلیقه کارفرما اعمال می شود و پس از تایید توسط کارفرما امضا می گردد.
  • پیش فاکتور: با توجه به متریالهای انتخاب شده و مصالح مصرفی پیش فاکتور به کارفرما ارایه می شود تا از حدود قیمت پروژه آگاهی پیدا کند.
  • قرارداد: در این مرحله باید روند پیشروی پروژه و نحوه ی پرداخت کلیه هزینه ها و بازه ی زمانی انجام پروژه مشخص شود.
  • اجرای پروژه: مستقر شدن اکیپ های اجرایی در محل پروژه تحت نظر مهندسین مجرب و آغاز عملیات بازسازی.