درباره شرکت شایان سازه

 شرکت ساختمانی و مهندسی شایان سازه،با مأموریت خلق فرصت های نوین در عرصه های مختلف ساخت و سازو ارائه ی خدمات برتر با کیفیت برتر و همچنین با بهره گیری از تیم های مهندسی توانمند و کارامد،طراحانخلاق و زبردست و فناوری های نوین ساخت،به یاری پروردگار از دی ماه 1378 آغاز به فعالیت نموده است. این گروه از بدو شکل گیری به منظور برآورده ساختن اهداف و تعهدات تصریح شده در اسناد راهبردی خود و ارتقاء رضایت مندی مشتریان، رعایت قوانین و الزامات مربوطه با بهبود مستمر و سرلوحه قرار دادن چشم انداز،مأموریت،ارزش ها و خط مشی کیفیت، انجام وظیفه می نماید.

ایجاد مدیریت توسعه گرا و پویا از مرحله شناسایی موقعیت مکانی مناسب تا ساخت و خدمات دوره بهره برداریاز اهداف کلیدی شایان سازه بوده و در نظر است تا با حضور چشمگیر در صنعت ساختمان ضمن اعتقاد کامل به استانداردهای جهانی،مسائل زیست محیطی و سیستم های مدیریت کیفیت در این حوزه به عنوان الگو و برند برتردر سطح کشور شناخته شود.استفاده از نیروی انسانی کارامد،متخصص و باتجربه،استقبال از ایده ها و    طرح های نو و خلاقانه از راهکارهای گروه برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده است.

 شرکت ساختمانی شایان سازه در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات طراحی و نیازمندی های پروژه های خوداقدام به تأسیس شرکت طراحی و معماری آرون در زمینه مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی نمود.

زمینه های فعالیت شرکت :

   - مشاوره،طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

   - طراحی و اجرای ساختمان های اداری،تجاری،مسکونی و تفریحی                                            

   - طراحی معماری منظر

   - طراحی و اجرای سیستم اطفاء حریق ساختمان

  تجهیزات و امکانات :

   - کارگاه اسکلت فلزی

   - کارگاه تیرچه سازی

   - دستگاه جرثقیل

   - کارخانه تولید درب و پنجره UPVC ،نمایندگی رسمی ویستا بست

    

 

ما در شبکه های اجتماعی